Продукція :
Сходи
Огорожі
Вхідні группи, навіси, козирки
Склоконструкції
Ковка
Лиття
Деревообробка
Троси
Суднобудування
Вогнетриви
Вітрогенератори

MRC ІНЖИНІРИНГ І ВИРОБНИЦТВО
ПРО НАС ПРОДУКЦІЯ
- Вхідні групи - навіси й козирки
- Вітрини, вікна, двері,
перегородки

- Сходи
- Огорожі, поручні, перила
- Релінги/Ручки
- Тросові системи
- Металоконструкції
- Склоконструкції
- Збірні конструкції
- Лиття
- Ковка
- Деревообробка
- Суднобудування
- Устаткування для готелів,
магазинів, ТЦ

- Устаткування для барів, ресторанів
- Вентиляція
- Чисті приміщення
- Вітрогенератори
- Сонячні колектори
- Лабораторне устаткування
- Лабораторні електропечі
- Вогнетривкі матеріали
- Наші об''єкти
ПРОЕКТУВАННЯ, ДИЗАЙН ВИРОБНИЦТВО ГАЛЕРЕЯ ВИДЕОГАЛЕРЕЯ СТАТТІ ПАРТНЕРИ ВАКАНСІЇ КАРТА САЙТУ

Следите за нами:



MRC НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЇ
НАШІ ПРОЕКТИ ОСОБИСТОСТІ НАУКИ Межнародні дослідження й освіта Методи випробувань і досліджень Стандартизація і сертифікація НАНОТЕХНОЛОГІЇ НОВА ЕНЕРГЕТИКА СТАТТІ НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЯ


ЖУРНАЛ ДІМ
НОВИНИ РОЗУМНИЙ ДІМ МАТЕРІАЛИ ПОСЛУГИ СТАТТІ


ПОСИЛАННЯ
BREMEN
HANDELSKAMMER DREXEL UNIVERSITY DNI ПОСИЛАННЯ Яндекс пошук по сайту

Rus Страница на русском Ukr Сторінка українською Eng Page in English

Художнє лиття, литі вироби від Торгова марка ДОМ

Декоративний столик. Художнє лиття, латунь       ООО " Центр матеріалознавства " пропонує високоякісне лиття виробів з латуні, бронзи, кольорових металів у відповідності з вимогами, котрі забезпечують виконання достатньо швидкої і якісної відливки. Форми, що використовуються, дозволяють відлити деталі різноманітної складності. Відповідно, наше кольорове лиття задовільнить потреби замовника з будь-якої галузі виробництва.
      Примножений досвід дозволяє нам продовжити кращі традиції виготовлення художніх виробів в стилі старих вітчизняних майтрів. Виконуючи повний цикл робіт від ескізу до готового виробу, наші майстри реалізовують творчі проекти дуже високої технологічної складності. Навіть якщо напочатку ескіза не існує, група креативних дизайнерів допоможе Вам виразити Ваші думки в графічній формі. З нашими технологіями і спеціалістами Ви можете втілити в життя будь-яку ідею!
      Ми виготовимо для Вас різноманітні д екоративні металовироби , л иті елементи , р ешітки , п ерила , о горожі , п оручні , р ізноманітні предмети інтерєру .  
      Стабільність, динамічність, комунікабельність, високий професіоналізм майстрів, вміле керівництво фірмою - все це гарантує надійність нашої фірми. 

Технологія лиття з бронзи й латуні


Увесь процес виготовлення литого виробу ділиться на такі етапи:


Від ескізу й 3D моделі до готового виробу. Латунний литий столик.
кресленя конструкції латунного столика 3D модель латунного столика Готовий виріб
Креслення конструкції латунного столика. Концептуальний дизайн-проект 3D моделі латунного столика. Готовий виріб. Литий латунний столик.


Латунний литий столик (еллементи декора)
3D модель фигурної частини столика Готовий литий узор латунного столика
3D модель фігурної частини столика Готовий литий узор латунного столика


Ескіз литого виробу

    Після того як замовник остаточно зупинив свій вибір на тому, яким він хоче бачити свій виріб, починається робота наших дизайнерів і художників над ескізом майбутнього виробу.
    Остаточний вигляд ескіз набуває як робоче креслення і 3D модель, за якими виготовляється виріб. Модель відливки використовується для створення відбитку в литійній формі: вона задає необхідні контури.
    В ручному литті часто застосовуються роздільні й нероздільні гіспові, пластикові, дерев'яні моделі
    Для виготовлення найскладніших штучних виробів, використовуються дерев'яні моделі (бук, вільха, липа, сосна).
    Модель відливки мусить мати достатньо гладку й рівну поверхню. Для цього її покривають двума шарами модельного лаку після грунтовки й шпакльовки.
    За своєю конструкцією моделі відливки поділяються на три види.

 

3D модель латунної решітки Решітка. Лиття, латунь.
Розроблена 3D модель латунної решітки Готова й установлена решітка. Латунь. Лиття.

 

  • Нероздільні. Моделі цього виду дуже часто застосовують в ручному литті. Нероздільні моделі отримують із форми, не розділюючи їх на частини. При формуванні моделі цього виду залишають чіткий відбиток зовнішнього контуру майбутнього виробу.
  • Раздільні. Моделі цього виду складаються з кількох частин, які легко відділяються один від одного по складній поверхні чи по площині.
  • Спеціальні. Моделі цього виду - це формовочні шаблони чи скелетні моделі, й використовуються для формування складних виробів з бронзи, латуні.
  • Формовка

    Виготовлення пісчаної литейної форми Разбірна металічна форма Після того, як закінчена робота над ескізом й 3D моделлю виробу, й вони затверджені, відбувається наступний етап - виготовлення литейної форми, за допомогою моделі виробу й різноманітних інструментів й пристроїв, а також пісчаної (формовочної) суміші. Процес виготовлення литейної форми (формовка) - найтрудоємніший і тривалий процес.
    В литейну форму заливають розплавлений метал, який заповнює порожнини, застигає в ній і формує відливку, яка за своїми контурами повторює форму моделі.

    Формовка Формовка Формовка

    Для відливки виробу використовуються такі сплави як бронза, латунь і т.д.
    Литійні форми поділяються на разові й багаторазові. Основна складова формовочних сумішів при виготовленні разових форм - кварцевий пісок; як скріплюючий матеріал використовують глину. Після того як відливка готова, разову форму руйнують.
    Литійна форма складається з двох напівформ - опок. Вони служать для утримання формовочної суміші при її ущільненні. Як правило, опоки заповнюють сумішшю з органічних і неорганічних матеріалів. При ручному способі формовки використовують найбільші за масою і розмірами опоки.  

    Достатньо ефективні при багаторазовому використанні, розбірні металеві форми.

    Заливка форми

    Заливка форми Заливка форми По закінченню процесу формовки виробу, починається підготовка розплава для заливки форми. Метал розплавляють в плавильній печі однієї з різновидів: вагранка, полум'яна, тигельна, дугова чи інші.
    При художньому литті крайнє рідко використовуються метали в чистому вигляді. Литійні сплави бувають чорними (з чугуна чи сталі) й кольоровими (із сплавів в певних пропорціях магнію, цинку, свинцю, алюмінію, олова, міді та інших металів). Найпоширеніші в литті сплави - сірий литійний чугун і різноманітні мідні сплави. Найвідоміші мідні сплави - латунь і бронза, що в більшості випадків і використовуються нашими майстрами для виробів.
    Латунь - це сплав цинку й міді, інколи - інших елементів. Латунь має досить щільну структуру й зазвичай використовується для виготовлення відливок із складною поверхнею.

    Лиття Лиття Лиття

    Бронза - це сплав, в який входить одово, алюміній, марганець чи свинець. В свою чергу, бронзи діляться на безолов'яні й розповсюдженіші олов'яні.
    По готовності металу в печі відбувається заливка литійної форми. Це найкоротша операція в литійній справі, проте, вона відіграє основну роль в процесі відливки, оскільки при заливці можливі різноманітні види браку - пригар, спайки, недоливи, шлакові раковини, пустоти. Для виконання цієї операції використовуються ковші найрізноманітнішої форми.

    Вибивка форми

    Наступна технологічна операція після відливки - вибивка. Вона полягає в тому, що після достатнього охолодження відливки форму руйнують. Технологія вибивки проходить вручну з використанням кліщів й молотка.

    Обрубка відливок (литих елементів)

    Обрубка латунного багета Обрубка латунного багета Після вибивки відбувається процес зачиски відливки для видалення литників, випорів, заливів, що носить назву обрубок. В цьому випадку ми використовуємо заточні станки, що дозволяють підігнати деталь під заданий розмір.

    Очистка відливок (литих елементів)

    Шліфовка латунного багета Шліфовка латунних виробів По закінченню обрубки відливки очищають методом шліфовки від формовочних сумішей, що пригоріли до поверхні. Це роблять вручну з використанням металевих щіток. Ажурні вироби очищають круглими механічними дротяними щітками.

    Шліфовка латунних виробів Шліфовка латунних виробів Шліфовка латунних виробів

    Фрезирування відливок (литых елементів)

    Фрезерна обробка Фрезерна обробка Очищену від накипу деталь встановлюють на фрезерний станок і обробляють до заданих конструктором розмірів. 

    Фрезерна обробка Фрезерна обробка Фрезерна обробка

      Шліфування відливок (литих елементів)

    За цим методом шліфування виробу доводиться до закінчених зовнішніх параметрів.

    Чеканка

    При необхідності більш якісного виготовлення виробів застосовується чеканка. Поверхня моделі вже має малюнок, проте яким би чітким він був, неможливо отримати ідеальної якості малюнку на відливку (для цієї мети викорустовується метод лиття за виплавленими моделями). Тому й відбувається чеканка поверхні виробу. В ході художньої обробки виробу ця операція може вважатися найскладнішою і найтрудоємнішою. Після закінчення доводки, вироб можна покрити нікелем, сріблом, золотом, платиною і т.д.

    Полірування відливок (литих елементів)

    Полірування латунних виробів Полірування латунних виробів Полірування є кінцевим кроком при виготовленні будь-якого виробу з металу. Блистячі й фантастично гладенькі поверхні, отримуються в ході контакту з мяким матеріалом, що обертається, наприклад: повстю, шірою, тканиною чи деревом, заправленим поліруючим складом.



    Збірка відливок (литих елементів)

    На кінцевому етапі відбувається збірка відливок, тобто сполучення в одне ціле частин виробів (якщо, відповідно, виріб складається із частин). Відливки монтуються так, щоб знак на одній частині відливки й відповідне йому гніздо повінстю співпали.
    Процес художнього лиття з бронзи і латуні закінчений. Виріб готовий до здачі Замовнику й довгі роки буде тішити своїм виглядом не одне покоління.
    І якщо ви вирішили замовити якийсь оригінальний виріб за Вашою ідеєю чи ескізом, враховуйте, будь ласка, часовий фактор його виготовлення. І тоді ми виконаємо неповторний і унікалний Ваш художній виріб з бронзи чи латуні.

    Остаточний вигляд литих виробів

    Решітка. Лиття. Латунь.

    Решітка. Лиття. Латунь. Решітка. Лиття. Латунь. Решітка. Лиття. Латунь. Решітка. Лиття. Латунь.

    Столик. Литття. Латунь.

    Столик. Литття. Латунь. Столик. Литття. Латунь. Столик. Литття. Латунь. Столик. Литття. Латунь.

    Элементы декора литого столика

    Элементы декора литого столика Элементы декора литого столика Элементы декора литого столика Элементы декора литого столика

    МИ БУДЕМО РАДІ СПІВРОБІТНИЦТВУ З ВАМИ!

     


    MRC ltd. / Kiev MATERIALS RESEARCH CENTRE    
    www.dom.ua    

    MRC Ltd. Центр Матеріалознавства
    м. Київ, вул. Кржижановського 3
    Телефон: +38 (044) 233-24-43
    Телефон: +38 (044) 237-71-87
    Fax: +38 (044) 502-41-49
    E-mail:
    Ми працюємо: ПН - СБ с 10:00 до 18:00
    Ліцензия Creative Commons

    Фото проектів виконаних компанією MRC TM "ДОМ", а також статті та відеозаписи публікуються на умовах ліцензії Creative Commons Атрибуция — Зі збереженням умов
    (Attribution-ShareAlike) 3.0 Unported. Ви можете безкоштовно копіювати, поширювати та змінювати матеріали вказувавши активне посілання на автора.

    Яндекс цитирования  
    0.23