Продукція :
Сходи
Огорожі
Вхідні группи, навіси, козирки
Склоконструкції
Ковка
Лиття
Деревообробка
Троси
Суднобудування
Вогнетриви
Вітрогенератори

MRC ІНЖИНІРИНГ І ВИРОБНИЦТВО
ПРО НАС ПРОДУКЦІЯ
- Вхідні групи - навіси й козирки
- Вітрини, вікна, двері,
перегородки

- Сходи
- Огорожі, поручні, перила
- Релінги/Ручки
- Тросові системи
- Металоконструкції
- Склоконструкції
- Збірні конструкції
- Лиття
- Ковка
- Деревообробка
- Суднобудування
- Устаткування для готелів,
магазинів, ТЦ

- Устаткування для барів, ресторанів
- Вентиляція
- Чисті приміщення
- Вітрогенератори
- Сонячні колектори
- Лабораторне устаткування
- Лабораторні електропечі
- Вогнетривкі матеріали
- Наші об''єкти
ПРОЕКТУВАННЯ, ДИЗАЙН ВИРОБНИЦТВО ГАЛЕРЕЯ ВИДЕОГАЛЕРЕЯ СТАТТІ ПАРТНЕРИ ВАКАНСІЇ КАРТА САЙТУ

Следите за нами:MRC НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЇ
НАШІ ПРОЕКТИ ОСОБИСТОСТІ НАУКИ Межнародні дослідження й освіта Методи випробувань і досліджень Стандартизація і сертифікація НАНОТЕХНОЛОГІЇ НОВА ЕНЕРГЕТИКА СТАТТІ НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЯ


ЖУРНАЛ ДІМ
НОВИНИ РОЗУМНИЙ ДІМ МАТЕРІАЛИ ПОСЛУГИ СТАТТІ


ПОСИЛАННЯ
BREMEN
HANDELSKAMMER DREXEL UNIVERSITY DNI ПОСИЛАННЯ Яндекс пошук по сайту

Rus Страница на русском Ukr Сторінка українською Eng Page in English

Деревообробка від Торгівельна марка ДОМ  

    ООО "Центр матеріалознавства" професійно займається виготовленням СХОДІВ , і ОГОРОЖ сходів , елементів  ВХІДНИХ ГРУП  та інших виробів з використанням високоякісних порід деревини: БУК, ДУБ, ГОРІХ, ЯСЕНЬ. Пропонуємо  ДВЕРІ вхідні й міжкімнатні ● ПЛОЩАДКИ ● СХОДИНКИ.  Багаторічний досвід допомагає нам виконати замовлення будь-якої складності максимально якісно, згідно з побажаннями клієнта й індивідуальних особливостей проекту. Всі роботи, від проектування   до установки виробу виконують висококваліфіковані спеціалісти.

Сходи з дерев'яними сходинками. Полірована неіржавіюча сталь, дуб Завдяки своїй екологічності, дерево часто використовується в інтер'єрі квартир і будинків. При наявності в будинку дерев'яних сходів   появляється відчуття затишку й тепла. А завдяки різноманітності моделей - дерев'яні сходи в заміському будинку можуть надати атмосферу шику, стиля і, звичайно, передати індивідуальність господаря. Велику роль у популярності дерев'яних виробів (сходів) відіграє той факт, що дерево дозволяє втілити найнеімовірніші й сміливі рішення, які господар хоче бачити в дизайні свого приміщення.

У всьому світі вікна, двері, підлоги, меблі - віками виготовлялися з дерева. В 60-ч роках 20 століття з'явилося багато штучних матерілів, і дім людини наповнився виробами з них. Це пластикові вікна, підлоги покриті ліноліумом, меблі з плит, пресованих з формальдегідними смолами. Протягом половини століття масова реклама, новизна й низька собівартість зробили ці матеріали дуже популярними. Пройшов час, втратився ефект новизни, люди стали більше звертати увагу на екологічність середовища і ажіотаж на штучні матеріали поступово згасає. Останнім часом у світі стійко росте попит на столярні вироби з натуральної деревини .

Столярні вироби з натуральної деревини екологічно чисті, надійні й довговічні, вони мають естетичний вигляд, красиві, крім того, вони є показником респектабельності й доброго смаку господаря. Вони поєднюють в собі все краще, що було взяте від природи й сучасних технологій.

Всі наші дерев'яні вироби - авторскі роботи, виконуються методом ручної деревообробки в єдиному екземплярі. Ви можете бути впевнені, що такого виробу, як у Вас, Ви більше не зустрінете. Наші майстри виконають креслення дерев'яного виробу у відповідності з Вашими побажаннями й смаками, а також можливо викнають роботу за Вашим ескізом.

Якщо Ви любите ексклюзивні неординарні речі, познайотеся з нашими роботами. Надіємося, що наші   вироби з дерева Вам сподобаються.

Дивитися галерею виробів із дерева  >>>

Технологія деревообробки Центр матеріалознавства. Деревообробка

    

Головна проблема деревообробки - сушка деревини. Для цього необхідна спеціальна сушильна камера.   Багато вмільців самі роблять сушилки, не маючи змоги купити справжню. А в цей час де-небудь роками під відкритим небом сушаться гіганстські штабеля стовбурів - єдиний вихід в пору безгрошів'я. Тому існує велика незаповнена ніша на ринку деревообробки - сушка деревини. Сухого матеріалу не вистачало й не вистачає всюди. Як знати, може ваша енергія й трудолюбство допоможуть вирішити цю проблему. Адже це справжнє золоте дно!

За вимогами держстандарту сушити потрібно всю деревину. Проте насправді цього не відбувається. Чому? Будь-який професійний будівник знає, що не варто викидати гроші на дорогу сушку, наприклад, черепного бруса, що веде на стропила даху. Сирість його не зіпсує. А будь-який брус, що йде на стіни панелей чи будинків, висушити просто не можливо. Для цього потрібно місяці сушки в камерах чи роки - в природніх умовах. При цього навряд чи вдасться уникнути розтріскування деревини.

Обовязкової сушки потребують столярні вироби, що назначені для експлуатації в теплих домашніх умовах: плінтуси, двері, рами й т.д. Їх може "скривити" від сирості.

Якщо деревина не висушена, то з часом вона починає чорніти, втрачаючи свій товарний вигляд. Для лакування такий ліс не годиться. Його можна тільки фарбувати.

Сходи з дубовими сходинками Oгорожа з дубовими поручнями Сходи з дубовими сходинками Сходинки й поручні з твердих порід дерева
Сходи з дубовими сходинками Oгорожа з круглими дубовими поручнями Сходи з дубовими сходинками Сходинки й поручні з твердих порід дерева

Oгорожа з круглыми дубовими поручнями Однокосоурні сходи з дубовими сходинками Бункеровщик. Приставні бруси з дуба Oгорожа сходів з дубовими поручнями у Верховному суді України Больцеві сходи з дубовими сходинками
Oгорожа з круглыми дубовими поручнями Однокосоурні сходи з дубовими сходинками Бункеровщик. Приставні бруси з дуба Oгорожа сходів з дубовими поручнями у Верховному суді України Больцеві сходи з дубовими сходинками

        В останній час все більшої популярності на ринку будівельних матеріалів набувають вироби зі склеїної деревини. Технологія виробництва цієї продукції достатньо добре вивчена й широко освітлювалась у спеціалізованих виданнях.

Наверх
ПРОДУКЦІЯ

Дивитися галерею виробів із дерева  >>>

 


MRC ltd. / Kiev MATERIALS RESEARCH CENTRE    
www.dom.ua    

MRC Ltd. Центр Матеріалознавства
м. Київ, вул. Кржижановського 3
Телефон: +38 (044) 233-24-43
Телефон: +38 (044) 237-71-87
Fax: +38 (044) 502-41-49
E-mail:
Ми працюємо: ПН - СБ с 10:00 до 18:00
Ліцензия Creative Commons

Фото проектів виконаних компанією MRC TM "ДОМ", а також статті та відеозаписи публікуються на умовах ліцензії Creative Commons Атрибуция — Зі збереженням умов
(Attribution-ShareAlike) 3.0 Unported. Ви можете безкоштовно копіювати, поширювати та змінювати матеріали вказувавши активне посілання на автора.

Яндекс цитирования  
0.15