Продукція :
Сходи
Огорожі
Вхідні группи, навіси, козирки
Склоконструкції
Ковка
Лиття
Деревообробка
Троси
Суднобудування
Вогнетриви
Вітрогенератори

MRC ІНЖИНІРИНГ І ВИРОБНИЦТВО
ПРО НАС ПРОДУКЦІЯ ПРОЕКТУВАННЯ, ДИЗАЙН ВИРОБНИЦТВО ГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ СТАТТІ ПАРТНЕРИ ВАКАНСІЇ КАРТА САЙТУ

Следите за нами:



MRC НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЇ
НАШІ ПРОЕКТИ ОСОБИСТОСТІ НАУКИ Межнародні дослідження й освіта Методи випробувань і досліджень Стандартизація і сертифікація НАНОТЕХНОЛОГІЇ НОВА ЕНЕРГЕТИКА СТАТТІ НАУКА Й ТЕХНОЛОГІЯ


ЖУРНАЛ ДІМ
НОВИНИ РОЗУМНИЙ ДІМ МАТЕРІАЛИ ПОСЛУГИ СТАТТІ


ПОСИЛАННЯ
BREMEN
HANDELSKAMMER DREXEL UNIVERSITY DNI ПОСИЛАННЯ Яндекс пошук по сайту

RusНа русскомUkrУкраїнськоюEng In English
<< Міжнародні дослідження та освіта (International research and education)Перший міжнародний симпозіум по електрохімічним конденсаторам, Нант, Франція (First International Symposium on Enhanced Electrochemical Capasitors. Nant, France) 29.06-2.07.2009 >> | NATO Advanced Study Institute (NATO ASI): "Біозахист: Нові матеріали та методи для захисту здоров'я людини". Узбекистан (Biodefence: Advanced materials and methods for health protection. Uzbekistan, Tashkent, Samarkand)1-10.06.2009  >> |  NATO Advanced Study Institute (NATO ASI): "Наноструктури і сучасні матеріали для застосувань у сенсорах, оптикоелектронній і фотоелектричній технологіях". Болгарія (Nanostructured and Advanced Materials for Applications in Sensor, Optoelectronic and Photovoltaic Technology. Sozopol, Bulgaria) 6-17.09.2004 >> | Універститет ім. Дрекселя, США (Drexel University, USA)  >> | Особистості науки (Science personalities)  >>
PBFC 2009 4-я Международная конференция в Японии, посвященная  полимерным батареям и топливным ячейкам

PBFC 2009 4-а Міжнародна конференція, присвячена  полімерним батареям і паливним чарункам

Йокогама, Японія, 2-6 серпня 2009 г.

4th International Conference on Polymer Batteries and Fuel Cell. August 2-6 2009, Yokohama, Japan.

Більше 300 делегатів з різних країн світу взяли участь у 4-й Міжнародній конференції PBFC2009 у японському місті Йокогама. Конференція проходила в період з 2 по 6 серпня 2009 року. Конференція буа присвячена основним та прикладним дослідженням полімерних матеріалів, наноструктур,  електрохімічних інтерфейсів, пристроїв  для конверсії і збереження енергії. На конференцію були запрошені ті вчені, які займаються матеріалами і системами, що використовуються в літієвих вторинних батареях (акумуляторних), електрохімічних конденсаторах, паливних чарунках, і інших областях дослідження, що відносяться до них.
       4-а Міжнародная конференція стала продовженням попередніх 3-х :  
       1-а зустріч на острові Чеджу, Корея  (2003);   
       2-а зустріч у Лас Вегасі, США (2005); 
       3-а зустріч у Римі, Італія (2007).

Особливу увагу на конференції було приділено органічним і полімерним матеріалам, включаючи полімерні електроліти і електроди, іонні рідини, електроліти із полімер-геля, провідні полімери і вуглецевмісткі матеріали, які впливають на продуктивність, безпеку і зносостійкість приладів і систем. Конференція включила фундаментальні і прикладні дослідження матеріалів, управління наноструктурами, реакціями електрохімічніх взаємодій і виготовлення пристроїв і увійде до історії як Міжнародний науковий форум по останніх досягненнях в дослідженні матеріалів і систем для перетворення і збереження енергії в різноманітних приладах.

Профессор Юрий Гогоци в Йокогаме, ЯпонияОсновним доповідачем на конференцію в Японії був запрошений професор Юрій Гогоці. Доповідь професора Юрія Гогоці була присвячена електрохімічним конденсаторам.

Форум в Йокогамі відкрив широкі можливості для подальшого Міжнародного співробітництва в  развитку науково-дослідницьких технологій  у сфері вироблення, перетворення і збереження енергії з використанням екологічних матеріалів, в т. ч. полимерів і наноструктур.

Для довідки. Місто Йокогама лежить в 30 кілометрах на південь від Токіо. Завдяки близькості до столиці і зручного виходу до моря, це місто стало першим портом, що відкрив свої води для іноземних суден в 1859 році. Сьогодні, будучи 2-м по величині містом Японії з населенням 3,5 мільйонів чоловік тут нарівні з японською культурою співіснують абсолютно несхожі культури різних країн світу. Місто цікаве, як з історичної і культурної точки зору, так і з точки зору сучасної архітектури, науки і техніки.
Порт в Йокогаме (Port of Yokohama)
За матеріалами сайту www.pac.ne.jp
Conference Scope
It is a great pleasure for the organizing committee of the 4th International Conference on Polymer Batteries and Fuel Cells (PBFC2009) to invite all who are interested in materials and systems for lithium secondary batteries, electrochemical capacitors, fuel cells, and related research fields, to attend PBFC2009 to be held in Yokohama, Japan. PBFC2009 is scheduled from August 2 (Sunday) to August 6 (Thursday), 2009. This conference follows the 1st meeting held on Jeju Island, Korea (2003); the 2nd meeting in Las Vegas, USA (2005); and the 3rd meeting in Rome, Italy (2007). As mentioned above, PBFC2009 will provide a forum for recent advances in materials and systems for energy conversion and storage in a variety of devices. There will be a special emphasis on organic and polymeric materials including polymer electrolytes and electrodes, ionic liquids, polymer-gel electrolytes, conducting polymers, and carbonaceous materials that affect the performance, safety, and durability of the devices and systems. The scope of this conference includes basic and applied researches of materials, control of nanostructures, reactions at electrochemical interface, and fabrication of device.

Професор Юрій Гогоці отримав грант для сумісних досліджень з Францією

Профессор Юрий Гогоци (Trustee Chair Professor of Materials Science and Engineering Yury Gogotsi)

Д-р Юрій Гогоці, Професор матеріалознавства та  інженерії отримав $ 240000 трирічний грант на тему "Синтез нових матеріалів і їх розвиток для мікроприладів акумуляції енергії" з університетського фонду французсько-американського культурного обміну.
Гранти, надані цим фондом, підтримують наукові дослідження і навчання в аспірантурі по обміну представників французських і американських університетів-партнерів з акцентом на нові, інноваційні і, коли це доречно, міждисциплінарні підходи,  що включають обмін крізь національні і дісциплінарні бар'єри.
У співпраці з Університетом Поля Сабатье і Лабораторією для аналізу і організації систем Французького національного центру наукових досліджень (LAAS-CNRS) проект Гогоці буде грунтуватися на успіхах віпускників програми в США і Франції, а саме: випускників аспірантури "Нанорозмірні наука і інженерія" в Університеті ім. Дрекселя і Пенсильванському Університеті і магістерською програмою Європейського Союзу "Матеріали для зберігання і перетворення енергії" ім. Ерасмуса Мандуса.
Дослідження по гранту Партнерського Університетського Фонду буде направлено на розвиток високої ємності, високої щільності енергії мікросуперконденсаторів, з'єднаних з підкладками кремнію або карбіду кремнію. Ці енергосберегаючі прилади особливо згодяться для використанні в мобільному електронному устаткуванні, сенсорних мережах, а також мікро-електронно-механічних пристроях.
Грант фінансуватиме обмін студентами науковими співробітниками з ученими ступенями і викладачами з Університету ім. Дрекселя для відвідин французських партнерів, і навпаки.

 

За матеріалами сайту www.materials.drexel.edu

Gogotsi Receives Grant for Partnership with France

Dr. Yury Gogotsi, Trustee Chair Professor of Materials Science & Engineering, has received a $240,000, three-year grant “New Materials Synthesis and Processes for Energy Storage Microdevices” from the Partner University Fund of the French American Cultural Exchange. 

Grants provided by the Partner University Fund support research and graduate education partnerships between French and American Universities with emphasis placed on novel, innovative and, when relevant, interdisciplinary approaches that involve exchanges across national and disciplinary boundaries.

Gogotsi’s project, in collaboration with the Universite Paul Sabatier and the Laboratory for Analysis and Architecture of Systems of the French National Center for Scientific Research (LAAS-CNRS), will build on the success of graduate programs in the U.S. and France, namely, the NSF-IGERT Ph.D. traineeship in Nanoscale Science & Engineering at Drexel University and the University of Pennsylvania, and the Erasmus Mundus “Materials for Energy Storage and Conversion” masters degree program of the European Union.

The research focus of the Partner University Fund grant will be the development of high-capacitance, high energy density micro-supercapacitors incorporated into silicon or silicon carbide wafers.  These energy storage devices will be especially suitable for use in mobile electronic equipment, wireless sensor networks, and micro-electro-mechanical (MEMS) devices.

The grant will fund the exchange of students, post-doctoral researchers, and faculty from Drexel University to visit French partners, and vice versa.

Дорогі колеги і друзі,

Я із задоволенням повідомляю вам, що професор Юрій Гогоці був удруге нагороджений журналом Research & Development Magazine престижною винагородою R&d 100 Award! Винагорода визнає значення компанії Y-carbon, Inc., сформованою Університетом ім. Дрексела і проф. Гогоці, що базується на його технології революційної форми вуглецю, що забезпечила створення і яка може забезпечити світ чистою енергією, безпечною питною водою і покращити охорону здоров'я. Матеріал, який може бути виготовлений з використанням цієї технології, схожий на ті, що використовуються в домашніх фільтрах для води з тією різницею, що нанопори в цьому новому вуглеці строго контролюються, ефективно створюючи сотні акрів поверхні на одному фунті матеріалу. Це, очевидно , призведе до більшої щільності енергії, що зберігається, в електричних транспортних засобах, усуненню токсинів з людського тіла, зниженню ціни на водневі паливні вічка і до низки інших застосувань, котрі внесуть вклад до нашого навколишнього середовища і здоров'я. Офіційне вручення винагороди відбудеться пізніше в 2009 році. Перелік всіх винагород можна знайти на http://www.rdmag.com/RD100Home.html#mat_met. Y-carbon нова нанопорова вуглецева технологія прилучилася до низки  інших широко відомих R&d 100 Award технологій тих, що включають фотоспалах (1965), банкомат (1973), галогенову лампу (1974), факс (1975) рідкокристалічний екран (1980), принтер (1986), Kodak Photo CD (1991), пластир проти куріння Nicoderm (1992), протираковий лікарський препарат Taxol (1993), lab on а chip (1996), і телебачення високої чіткості (HDTV) (1998). Будь ласка приєднуйтеся до мене, поздоровляючи Юрія і його команду за їх чудові успіхи, і подальше визнання нашого колеги і інституту як світового лідера в створенні нових ефективних технологій.
З найкращими побажаннями,

Selзuk
Д-р. Сельчук Гучері, декан

Dear Colleagues & Friends –

It is my pleasure to inform you that, Professor Yury Gogotsi (MSE), Trustee Professor of Materials Science Engineering, has been recognized with the prestigious R&D 100 Award by the Research & Development Magazine for the second time! The award recognizes, Y-Carbon, Inc., -- a spin-off company formed by Drexel and Dr. Gogotsi based on his technology-- for developing revolutionary form of carbonthat has the potential to provide the world with clean energy, safe drinking water and improved health care.   The products that can be fabricated by using this technology are similar to thosefound in household water filters with the difference that the nanopores in this new Carbon are precisely controlled, effectively creating hundreds of acres of surface area on a single pound of material. This will likely lead to higher density energy storage in electric vehicles, cost efficient processes for desalinating water, removal of toxins from the human body, lowering the cost of hydrogen fuel cells and a range of other applications which contribute to the our environment and health. The formal presentation of the award will take place later in 2009. Listing of all awards can be found in: http://www.rdmag.com/RD100Home.html#mat_met. Y-Carbon's novel nanoporous carbon technology jonis the ranks of other  well-known R&D 100 Award technologies including the flashcube (1965), the automated teller machine (1973), the halogen lamp (1974), the fax machine (1975), the liquid crystal display (1980), the printer (1986), the Kodak Photo CD (1991), the Nicoderm antismoking patch (1992), Taxol anticancer drug (1993), lab on a chip (1996), and HDTV (1998).
Please join me in congratulating Yury and his team for this wonderful achievement, and for furthering recognition of our college and the institution as a world leader in developing new enabling technologies!

Cheers!
Selзuk
Dr. Selзuk Gьзeri, Dean

<< Міжнародні дослідження та освіта (International research and education)Перший міжнародний симпозіум по електрохімічним конденсаторам, Нант, Франція (First International Symposium on Enhanced Electrochemical Capasitors. Nant, France) 29.06-2.07.2009 >> | NATO Advanced Study Institute (NATO ASI): "Біозахист: Нові матеріали та методи для захисту здоров'я людини". Узбекистан (Biodefence: Advanced materials and methods for health protection. Uzbekistan, Tashkent, Samarkand)1-10.06.2009  >> |  NATO Advanced Study Institute (NATO ASI): "Наноструктури і сучасні матеріали для застосувань у сенсорах, оптикоелектронній і фотоелектричній технологіях". Болгарія (Nanostructured and Advanced Materials for Applications in Sensor, Optoelectronic and Photovoltaic Technology. Sozopol, Bulgaria) 6-17.09.2004 >> | Універститет ім. Дрекселя, США (Drexel University, USA)  >> | Особистості науки (Science personalities)  >> |  Вгору
 


MRC ltd. / Kiev MATERIALS RESEARCH CENTRE    
www.dom.ua    

MRC Ltd. Центр Матеріалознавства
м. Київ, вул. Кржижановського 3
Телефон: +38 (044) 233-24-43
Телефон: +38 (044) 237-71-87
Fax: +38 (044) 502-41-49
E-mail:
Ми працюємо: ПН - СБ с 10:00 до 18:00
Ліцензия Creative Commons

Фото проектів виконаних компанією MRC TM "ДОМ", а також статті та відеозаписи публікуються на умовах ліцензії Creative Commons Атрибуция — Зі збереженням умов
(Attribution-ShareAlike) 3.0 Unported. Ви можете безкоштовно копіювати, поширювати та змінювати матеріали вказувавши активне посілання на автора.

Яндекс цитирования  
0.19